PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044145}
5,9 1 423
oceny
5,9 10 1 1423
Będziesz następna
powrót do forum serialu Będziesz następna

Wystarczyłby godzinny film, tutaj ledwo dotrwałem do końca drugiego odcinka i z niecierpliwością czekałem na zakończenie trzeciego a oglądałem już wiele true crime.

ocenił(a) serial na 6
sebazmc

Polecam ustawić prędkość na x1,5 na aplikacji smartfonowej albo komputerze. Bo aplikacje smart TV tej funkcji niestety nie zawierają, a przydałaby się bezwzględnie i na telewizorach.

ocenił(a) serial na 4
sebazmc

to bardziej pogadankowy serial na temat samej natury gwałtu, chociaż trochę źle dobrani eksperci według mnie. Za mało informacji na temat sprawcy i konkretnej sprawy.

sebazmc

Coś na rzeczy jest, bo oglądanie ostatniego odcinka dłuży się niemiłosiernie i każe się zastanowić czy nie należało mini-serię po prostu skrócić.

ocenił(a) serial na 5
sebazmc

Masz rację. Materiału nakręcili na godzinę filmu, a rozwlekli to na trzy odcinki. Na tym trzecim to już naprawdę można zasnąć. No ile można patrzeć na jedną i tę samą kartkę z imionami kobiet, te same ujęcia Wrocławia i policjantów kroczących w zwolnionym tempie?! Netflix potrafi spieprzyć każdy temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones