Lucy DavisII

Lucy Clare Davis

7,7
3 928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Davis

co sié z niá stało w Wonder woman? taka fajna laska z niej była a teraz szok!

angelamy

przefarbowała włosy i zmieniła uczesanie na film?

nieznajomy43

yyyy... nie :D

angelamy

Tak, porównaj sobie zdjęcia z innych produkcji zamiast profilowego. Ja jedynie co zauważyłem t upływ czasu.

angelamy

Każdy się zmienia nie widzę w tym nic nadzwyczajnego - Teraz zagra w Sabrinie ciotkę Hildę i mam przeczucie że sprawdzi się w tej roli wręcz świetnie .

buterfly

no i ja jaestem dosc przerazona, ze kobieta ktora ma 45 lat, wyglada na 60 latke...

alisspl

Jeżeli ma takie kłopoty kłopoty ze zdrowiem, to wąchania wagi nie jest uważam niczym nadzwyczajnym ...

angelamy

Ona miala i ma powazne klopoty ze zdrowiem. Najpier anoreksja, bulimia i przeszczep nerki. A teraz widze, ze leci z waga w druga strone i to niedobrze, bo ta nerka i do tego diabetyczka. A praca przy serialach i filmach nie sprzyja ani dobrej diecie, ani regularnemu zyciu, ani nie stresowaniu sie, a z dieta tez moze byc roznie.
Nie wiem ile teraz wazy, ale jezeli ma 1.57, to powinna ok 60. A na tych zdjeciach wyglada mi na sporo wiecej, szczegolnie na twarzy. Wiem, ze sie ludzie starzeja, zmieniaja, ale dla nie jjednak jeszcze za wczesnie na taki wyglad, a i nie zycze jej zle, zeby przeplacila to jeszcze bardziej zdrowiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones