Geneviève Grad

Geneviève Gabrielle Grad

8,1
1 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geneviève Grad

Czy ktoś słyszał może co się z nią teraz dzieje?Nie występuje nigdzie od 1983 roku...

Stavisky_2

Tu znalazłam coś o niej, choć to francuski artykuł jest chociaż zdjęcie http://presse.defunes.free.fr/presse/audrey/grad00.htm

jula86

Nawet teraz jest piękna niezwykła kobieta !!!

tomucho77

To prawda!

jula86

Napisali tam, że zmieniła swoje życia, poświęciła się synowi, żyje spokojniej. Jej mąż jest architektem, ona pracowała 9 lat w produkcji telewizyjnej dla TF1, później zajmowała się antykami, a teraz pracuje dla miasta Vendome, organizuje tam wydarzenia kulturalne.

PIOTREK_31

dzięki PIOTREK_31 ;)

jula86

Proszę, odpowiedź po 3,5 roku. ;) A dzisiaj właśnie Żandarm z nią w jedynce.

PIOTREK_31

Dzięki za info!

Jaro_Nl

Cieszę się, że pomogłem!

Na końcu artykuły jest jeszcze, że tego lata nie będzie oglądać serii Żandarmów, bo wyjeżdża z mężem i synem na wakacje do Quiberon. W programie spacery, rower i pływanie. Ta seria przypomina jej życie w blasku reflektorów, ale teraz prowadzi inne życie i niczego nie żałuje. Jest szczęśliwa.

PIOTREK_31

A tak na marginesie zawsze myślę, jak się czują aktorzy widząc siebie w roli sprzed wielu lat i widząc, jak inni wciąż ich podziwiają, albo autorzy piosenek na urlopie, słysząc jak na plaży 1000 osób słucha przeboju, który napisali a nikt nie wie, że są jego kompozytorami:)

jula86

Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones