Chris MartinXI

Christopher Anthony John Martin

6,9
31 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Chris Martin

Zastanawia mnie jedno. Wiele z Was oceniających Chrisa Martina to dziewczynki słuchające popu. Idziecie za innymi - słuchacie tego, co narzcają pierwiaskowe gazety typu Brawo. A tak naprawdę muzyka i gust nie polega na tym. Daję mu 10.
Bo kocham Coldplay. Każde słowo, nutę, wiersze. Teledyskie w swoim banalne oryginalne. Zawsze ronię łzę, gdy oglądam ich koncerty, tą atmosferę, którą sama chciałabym poczuć. Oni nie są w Polsce popularni, ale wspaniali i wiedzą co tworzą.
Teraz mnie krytykujcie. Ja już wszystko powiedziałam. Człowiek czasem powie za dużo. I traktujcie innych jak sami chcielibyście być traktowani.

redmune

Różnie to bywa... Każdy odbiera muzykę w indywidualny sposób, jedni poprzez perspektywę Bravo a inni tak jak Ty, głęboko i osobiście. Wszystkich jednak łączy jedno- każdy z nas zauważył Coldplay i z ich muzyki bierze to, co mu odpowiada: radość, smutek, łzy, pragnienia.. itp.
Dobrze, że na świecie są tacy ludzie jak Oni, dzięki nim budzimy się z szarego życia i łamiemy mdłą rzeczywistość.

Pozdrawiam

redmune

Już raz bravo wyprało mi mózg ... I więcej nie wziełam tej gazety do rąk.Może dlatego że kłamią tam we wszystkim co piszą ... a całą prawde i jeszcze więcej mam na pudelku:) i to za darmo.
I ja też głosuje tak czasem nie oceniając zdolności bo np. harrego pottera ocenia sie jak go sie lubi ... nom ... A on nawet dobrze grać jak dla mnie nie umie ale uwielbiam ten film dlatego posypie się 10. Właśnie.

redmune

do tej pory Coldplay w ogóle nie kojarzyło mi się z Bravo, ani dziewczynkami słuchającymi popu O.O
tak, widzę, że ten post został napisany parę lat temu, ale trochę mnie zdziwił... no, ale co tam :)
boska muzyka

Ameriel

Coldplay to właśnie taki pop wśród rocka. Nastolatki tego słuchają i myślą, że są "totalnie alternatywne" i słuchają dobrej muzyki. Ale to nieprawda. Coldplay to taka sama szmira, różni się tylko gatunkiem.

Kathlar

Coldplay nie jest żadną szmirą.

madstorm94

http://www.youtube.com/watch?v=kNDvrYstFtE

Kathlar

Może nie aż tak znowu szmira, bo są też dużo gorsi od nich, ale... hm to taka trochę pierdoła. :P Nie słucham tego, bo do prawdziwego rocka im baardzo daleko. Ale mimo wszystko wolę jak te wszystkie dziewczynki słuchają Coldplay, niż, dajmy na to, jakichś gwiazd typu Bieber czy Miley - i jeszcze komukolwiek wmawiają, że to jest rock. :o
PS Bruuce! Świetny avatar! Up The Irons! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones