PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121881}

Wysyp żywych trupów

Shaun of the Dead
6,7 48 302
oceny
6,7 10 1 48302
6,8 28
ocen krytyków
Wysyp żywych trupów
powrót do forum filmu Wysyp żywych trupów

Klasyka kina

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem jeden z kultowych filmów połączenia angielskiego humoru z kinem grozy. Jeden z filmów, na których się wychowałem, obejrzałem go kilkanaście razy i wspominam go niezwykle przyjemnie. Fakt faktem dla koneserów kina grozy i dla ludzi nie przepadających za angielskim poczuciem humoru, może być nie do końca dobry, jednak dla mnie ze względu na sentyment i fakt tego, że przepadam za angielskim humorem, jest to świetne kino. Mocne 8/10 polecam !

gyangu95

Tak jak napisałeś, film z każdej strony zasługujący na określenie wyświechtanym hasłem filmu kultowego, oraz naklejenie wielkiej nalepki "klasyk". Kiedy widzę ocenę 6.7 zaczynam się zastanawiać czego oczekiwały osoby, które wystawiły filmowi cokolwiek poniżej 7 - ostatnią ocenę, jaką potrafiłbym w wypadku Shaun of the Dead zrozumieć. Cokolwiek niżej - absolutnie do mnie nie dociera w kontekście świadomego odbiorcy.

To jak wystawić niską ocenę Evil Dead "bo mało straszny" albo ze względu na kulejącą;) grę aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones