PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121881}

Wysyp żywych trupów

Shaun of the Dead
6,7 48 369
ocen
6,7 10 1 48369
6,9 29
ocen krytyków
Wysyp żywych trupów
powrót do forum filmu Wysyp żywych trupów

Jestem w szoku

ocenił(a) film na 2

Dla mnie ten film nie spełnia podstawowego zadania - nie jest zabawny. Owszem jest głupi, absurdalny zawiera kilka gagów ale niestety nie widziałem w nim nic śmiesznego. Na dokładkę nie lubię komików grających twarzą. Parę głupich min nie czyni dla mnie z Pegga dobrego komika. Dla mnie totalna klapa.

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Zrobię ci mały test.
- Co jest zabawniejsze od martwego noworodka?
-Martwy noworodek w stroju klauna!
Tu-dum-umc!
Co jest zabawniejsze od martwego noworodka w stroju klauna?
Klaun w stroju martwego noworodka!
Tu-dum-umc!
Co jest zabawniejsze od martwego noworodka w stroju klauna powieszonego an drzewie?
Martwy noworodek w stroju klauna powieszony na trzech drzewach!
Tu-dum-umc!

Jeśli te dowcipy cię nie rozśmieszyły to nie zrozumiesz tego typu humoru i nie bierz się na przyszłość za takie filmy.

ocenił(a) film na 2
litwosxd

Czy "te" filmy jak ty to określiłeś są jakoś specjalnie wyróżnione? Bo wiesz, ja lubię czasem obejrzeć komedię ale nie wiem w jaki sposób mam się nie zabierać za "takie" filmy. Chyba muszę najpierw obejrzeć film, żeby stwierdzić do jakiej kategorii on należy, prawda? Twoje dowcipy nie rozśmieszyły mnie, muszę ci przyznać rację - nie rozumiem co ich. Wolę dowcip o tym jak robiła babcia na drutach (przejechał tramwaj i spadła).

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Takie filmy czyli dworowanie sobie ze śmierci.

ocenił(a) film na 2
litwosxd

Widziałem sporo zupełnie strawnych horrorów, gdzie trup słał się gęsto a sam film był utrzymany w komediowej stylistyce do tego, Dr. Strangelove, Człowiek z księżyca ale również Ze śmiercią jej do twarzy, Get Low czy francuską Drogę Śmierci. Wszystkie one w jakiś sposób podśmiewają się z tematu śmierci ale żaden nie wydał mi się takim gniotem jak Wysyp Żywych Trupów...

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Ja z wymienionych przez Ciebie filmów Widziałem tylko Ze śmiercią jej do twarzy i podobało mi się, ale mocno się rozczarowałem. Po prostu mamy inny gust.

Borys_17

Dla mnie Wysyp to jest mega zabawna komedia. Śmieję się non stop, choć widziałam go już 4 razy. Wymiata :)

litwosxd

mnie śmieszą, przynajmniej kiedy pierwszy raz je słyszałem, ale czy to coś zmienia, film dalej nie jest śmieszny... zgadzam się z Borysem, chociaż nie oceniałem aż tak ostro jak on.

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Komicy grający twarzą to jedno, ale tu najbardziej widać było ten rodzaj angielskiego humoru. Widocznie Ci nie leży :) Ja się ubawiłem!

ocenił(a) film na 2
Fishbon3r

Angielski humor? W którym miejscu? Chyba wolę zarzucić po raz kolejny Jak zabić starszą panią Mackendricka, Gosford Park Altmana czy cokolwiek od Monthy Pyton. W Wysypie... MOIM ZDANIEM ktoś bardzo, bardzo próbował ale nic z tego nie wyszło.

Borys_17

Oczami wyobraźni widzę gościa, który opowiada żart po czym śmieje się tylko on. Cóż nie każdy musi mieć poczucie humoru. Dla mnie film świetny.

ocenił(a) film na 2
Michal_1987

Wyobraźnie nasunęła ci zły obraz - ja nie opowiadam żartów. Twoje zdanie na temat filmu szanuję.

ocenił(a) film na 5
Borys_17

oj Borys_17 jaki ty inteligentny krytyk, pękam ze śmiechu błaźnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones