PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479133}

To już jest koniec

The World's End
6,2 24 255
ocen
6,2 10 1 24255
7,2 20
ocen krytyków
To już jest koniec
powrót do forum filmu To już jest koniec

3/10

ocenił(a) film na 3

Film wg mnie tragiczny. Słaba gra aktorska, ściągnięty motyw przewodni a dodatkowo słabe
wykonanie.

ocenił(a) film na 10
dymek1000

zaczynam się zastanawiać czy oglądaliśmy ten sam film, chyba nie porównujesz z Kac Vegas ? Bo to by oznaczało bardzo niski poziom inteligencji

ocenił(a) film na 3
sweetgirl_fw

Skoro pierwsze co przyszło Ci do głowy to KAC VEGAS, oznaczać może, że jeszcze dużo filmów musisz obejrzeć, albo przynajmniej zmienić repertuar :) Po drugie - w tym roku było kilka filmów podobnej klasy i o podobnym tytule - więc może oglądałaś inny, Po trzecie obejrzyj/a najlepiej przeczytaj jakiś poradnik dobrych manier, wtedy dowiesz się jak rozmawiać albo dyskutować z ludźmi.

ocenił(a) film na 10
dymek1000

ah.. więc do czego porównujesz wybitny człowieku ?

ocenił(a) film na 3
sweetgirl_fw

Pewnie do "This Is The End", które też było tragiczne. Ty chyba naprawdę mało filmów oglądałaś, skoro dajesz dychę temu czemuś.

ocenił(a) film na 10
FILioza

raczej oglądałam za dużo filmów i coraz rzadziej spotykam takie perełki jak ten

ocenił(a) film na 3
sweetgirl_fw

A możesz zdradzić ile już filmów masz na "liczniku"? I cóż takiego Cię zachwyciło w tym filmie, że określasz go mianem "perły"? Lubię głupkowate filmy (Hot Fuzz czy Shaun Of The Dead dość mi się podobały), ale tutaj nie było niczego interesującego - film był nudny, dopiero coś tam drgnąło po 40 minutach, a co najgorsze film był zupełnie nieśmieszny. W pewnym momencie nawet zacząłem mieć wątpliwości czy to komedia. Pojawiły się dramatyczne dylematy głównego bohatera - brak żony, dziecka, sensu życia, jedyny cel w życiu to balowanie po knajpach i chlanie... Na koniec jeszcze jakaś pseudo-filozoficzna wstawka o ludzkości i o jej miejscu we wszechświecie. Wszystko po łebkach, bez ładu i składu, bez logiki - ni to dramat, ni komedia, ni romans.

ocenił(a) film na 10
FILioza

właśnie dlatego mi się spodobało.
Film jest inny od tego wszystkiego co proponuje Hollywood
- trochę komedii, trochę horroru, melodramatu i niewielki watek romantyczny
dla mnie lepszy niż Hot Fuzz, Shaun of the Dead jeszcze nie oglądałam - motyw zombie mnie denerwuje - za duży wysyp tych filmów się zrobił
A największy plus to aktorstwo : Simon Pegg i Martin Freeman są wg. mnie genialni - może zawyżyłam ocenę o dwa stopnie ale ostatnio to mi w duszy gra

ocenił(a) film na 8
dymek1000

Uwielbiam, kiedy ktoś pisze "słabe" lub "dobre" i w ogóle nie troszczy się o rozwinięcie wypowiedzi. Co niby ma znaczyć "słabe wykonanie" w przypadku tego filmu? Bo chyba nie to samo oglądaliśmy (ale jeśli oglądałeś ten obrzydliwy webrip z chińskimi napisami, to się nawet nie dziwię).

ocenił(a) film na 9
dymek1000

Jak dla mnie film był bardzo spoko.
Pozwolę sobie porównać Kac vegas i powiem, że jak widać film nie musi kończyć się tak "makabrycznie"(jak jest w kac vegas), że by wyszła fajna pijacka komedia :).
Generalnie film słaby moralnie, ale jak dla mnie wystarczają wysoki poziom kultury ma żebym coś takiego miał zamiar oglądać.
W reszcie jakaś posrana komedia, która nie opiera się głównie(lub w sporym stopniu) na erotyce (jak dla mnie takie komedie to słabe miejsca na takie rzeczy). To znalazłem coś fajnego i głupiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones