PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877866}
5,9 1 871
ocen
5,9 10 1 1871
Black Box
powrót do forum filmu Black Box

i zaaplikować go w żyjącym mózgu. Może brzmieć skomplikowanie, ale cała operacja jaka ma miejsce jest bardzp ciekawie przedstawiona. Ogląda się jednym tchem. W trakcie przeszło mi przez myśl, że są to wspomnienia tego znajomego doktorka. Zakończenie otwarte podszykowane pod 2 odsłonę. Jeśli będzie tak wciągająca jak ta, jestem za aby powstała.

dzyniu88

Dokładnie. Jestem za tym aby druga część powstała. Ogólnie ta część była dla mnie sporym, pozytywnym zaskoczeniem.

dzyniu88

Z opisu wynika, że film Ci się podobał. Skąd w takim razie tak niska ocena?

ocenił(a) film na 6
woodie_m

Bo dzyniu to jest taki szkodnik filmwebowy. U niego maksymalna ocena to 5.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

czy to czasem nie SPOILER ! ?

ocenił(a) film na 7
conneryfan

nie pytaj, szkoda czasu. Ten "użytkownik" ma... własną skalę, nie liczy się z nikim /w tym z regulaminem fw/, nie uprzedza o spojlerach, nie odpowiada na pytania/posty itd. Parę lat temu zastanawiałem się dlaczego. Od dawna mnie to już nie interesuje, poza tym nie jestem psychiatrą, wiec i tak bym nie zdiagnozował.

dzyniu88

spoilerujesz chu*u

dzyniu88

Jak widzę Twoje komentarze już je omijam

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

czemu dałaś niską ocenę?

theart

Taki typ: najwyższa ocena 6. Jak zwykle spojler. Jak zwykle nieoznaczony. Jak zwykle wypluł z siebie treści ale dialogu nie podejmie. Zachowanie autystycznego dziecka bez nadzoru. Lepiej omijać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones