PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8673}

Ściana

Pink Floyd: The Wall
8,1 52 721
ocen
8,1 10 1 52721
7,9 17
ocen krytyków
Ściana
powrót do forum filmu Ściana
ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

W takim razie okrutnie się musisz nudzić na tym świecie.

Kamileki

a ty mi musisz okropnie współczuć

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

Nie, zazdroszczę Ci.

Kamileki

czego?

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

No tej fajnej wszechobecnej nudy.

mateuszziomal

Wzbudzaj w sobie mudite, słuchaj disko polo i pal zioło

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

Co do disco to słucham ale italo :)

Kamileki

jak by na swiecie istniało tylko pink floyd i to filmidło to pewnie tak

mateuszziomal

a ja ich uwielbiam. Wlasnie za ta nude

Havard

jak mozna lubić nude ?

mateuszziomal

a masz cos lepszego?

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Nuda? Przepraszam bardzo, ale mógłbyś podać przykład? Bo nie za bardzo wiem do czego się odnieść. Według mnie film z pewnością nie był nudny. Miał fabułę, bohaterów,akcje...

ocenił(a) film na 4
mateuszziomal

Też zgadzam się z tym, ze film jest nudny. Jak dla mnie jest to poprostu 1,5-godzinny teledysk przeznaczony dla fanów Pink Floydów.

mateuszziomal

Wolne żarty. Film jest specyficzny i to on dla niektórych może być nudny, ale muzyka Pink Floydów? Może się nie podobać ale na pewno nie jest nudna.

lemour

"na pewno"- kocham to stwierdzenie

ocenił(a) film na 8
mateuszziomal

ale wam się nudzi.

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

Wiesz, to zależy czego oczekujesz od muzyki. The Wall to przede wszystkim wspaniały tekst, ale jeżeli liczysz na muzyczne uniesienie, to radzę Ci prześledzić początki zespołu, przede wszystkim takie albumy jak Piper At The Gates Of Dawn i Ummagumma, a także Atom Heart Mother i koncert Live At Pompeii ze wspaniałym utworem A Saurceful Of Secrets. Taka moja sugestia.

litwosxd

atomowe serce matki mnie zaintrygowało a i jeszcze animals czy jaks tak

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

The Animals to genialny album

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

Dobrze. Ja jeszcze raz polecę Ci ten utwór, bo to mój ulubiony:
http://www.youtube.com/watch?v=hSsjxbRxgqY
Najlepiej włącz głośno i na cały ekran, bo nagranie też niczego sobie. Mnie za każdym razem ta piosenka zachwyca, no ale różne są gusta, niczego Ci nie narzucam. Enjoy!

litwosxd

co cię w nim zachwyca?-mam na mysli samą muzykę

ocenił(a) film na 7
mateuszziomal

Ciężko powiedzieć, mówiąc szczerze za pierwszym razem wydało mi się to dziwne i bez sensu, ale przesłuchałem jeszcze raz dla pewności i po prostu doznałem orgazmu emocjonalnego, a o to chodzi w muzyce, bo go doświadczyć. Tyle.

ocenił(a) film na 7
litwosxd

Wiesz, część pierwsza pełna niesamowitej agresji, bezład, chaos, w którym wbrew pozorom kryje się logika, a druga część jest już przystępniejsza, piękne partie organowe i cudowna gitara Gilmoura (facet, który z kilku dźwięków stworzy wydobędzie ogromne emocje), no wspaniałe zakończenie czyli śpiew Davida - po przemyśleniu tak mogę opisać tą piosenkę.

litwosxd

Pojmuje o czym piszesz ale powiem ci ze wszystko przemija. Mnie tez kiedys fascynowalo pink floyd i wiele innych progresywnych kapel (np. Yes, King Crimson) a z czasem po prostu czlowiek odnajduje w sobie inne emocje i inaczej patrzy na swiat i na muzyke. Teraz podoba mi sie np polski big bit lat 60 albo country albo jazz albo disco polo ale faktem jest ze dobra muzyka zawsze taka pozostanie a floydzi zrobili pare dobrych rzeczy. . Ale jesli odnalazłes wspaniale emocje w tej piosence to ok -na tym polu nie ma o czym dyskutować.

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

No tak. Yes i KC coveruja PF.

litwosxd

A Saucerful of Secrets - Live at Pompeii zaczyna się ciekawie a potem jest jak zwykle czyli nudno i przewidywalnie. Ich muza jest niezwylke monotonna.

litwosxd

dziżas Q Y P - jakie merytoryczne bredenie.

ocenił(a) film na 4
mateuszziomal

Też czułem się po nim znużony.

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

gratuluję wspaniałego gustu filmowego oraz muzycznego.

Jenny_16

wszystkie gratulacje bez pokrycia materialnego mam w głębokim poważaniu

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

sarkazm jako broń ze współczesnym kretyństwem.

Jenny_16

dokładnie

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

Każdy ma prawo do swojego zdania, więc fani Pink Floyd przystopujcie trochę... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones